128GB DataTraveler microDuo 3C 200MB/s dual USB-A – DTDUO3CG3/128GB
162,09 lei
128GB DataTraveler microDuo 3C 200MB/s dual USB-A + USB-C -DTDUO3CG3/128GB
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
DTDUO3CG3/128GB
Categorie: Memorii USB
Descriere
128GB DataTraveler microDuo 3C 200MB/s dual USB-A – DTDUO3CG3/128GB
| Capacitate (GB) | 128 GB |
|---|---|
| Interfata | USB 3.2 gen 1 | USB 3.2 gen 1 Type-C |
| Tip memorie | profil mic |
| Criptare hardware | nu |
| Culoare | mov |
| Material | plastic |
| Alte functii | fara alte functii |
| Rata de transfer la citire (MB/s) | 200 MB/s |
| Rata de transfer la scriere (MB/s) | specifica USB 3.2 |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Kingston |
| Capacitate (GB) |
128 GB |
| Tip memorie |
profil mic |
| Culoare |
mov |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MEMORIE USB 2.0 ADATA 16 GB retractabila carcasa p- AC008-16G-RKD
SKU:
AC008-16G-RKD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB cu capac carcasa plast- AC906-32G-RBK
SKU:
AC906-32G-RBK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB cu capac carcasa plast- AUV240-32G-RRD
SKU:
AUV240-32G-RRD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB retractabila carcasa p- AC008-32G-RKD
SKU:
AC008-32G-RKD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB cu capac carcasa plast- AUV240-64G-RBK
SKU:
AUV240-64G-RBK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB retractabila carcasa p- AUV220-64G-RWHGY
SKU:
AUV220-64G-RWHGY
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 3.2 ADATA 128 GB carcasa metalica gri – UR350-128G-RSR/BK
SKU:
UR350-128G-RSR/BK
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet