16GB IronKey Keypad 200 FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending)- IKKP200/16GB
475,03 lei
16GB IronKey Keypad 200 FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending) AES-256 Encrypted -IKKP200/16GB
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
IKKP200/16GB
Categorie: Memorii USB
Descriere
16GB IronKey Keypad 200 FIPS 140-3 Lvl 3 (Pending)- IKKP200/16GB
| Capacitate (GB) | 16 GB |
|---|---|
| Interfata | USB 3.2 gen 1 |
| Tip memorie | cu capac | cu cifru |
| Criptare hardware | da |
| Culoare | albastru |
| Material | plastic |
| Alte functii | fara alte functii |
| Rata de transfer la citire (MB/s) | 145 MB/s |
| Rata de transfer la scriere (MB/s) | 115 MB/s |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Kingston |
| Capacitate (GB) |
16 GB |
| Tip memorie |
cu capac | cu cifru |
| Culoare |
albastru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB clasica carcasa metali- AUV250-32G-RBK
SKU:
AUV250-32G-RBK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB cu capac carcasa plast- AC906-32G-RBK
SKU:
AC906-32G-RBK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB cu capac carcasa plast- AC906-32G-RWH
SKU:
AC906-32G-RWH
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB cu capac carcasa plast- AUV240-32G-RBK
SKU:
AUV240-32G-RBK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB cu capac carcasa plast- AUV240-32G-RRD
SKU:
AUV240-32G-RRD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB retractabila carcasa p- AC008-32G-RKD
SKU:
AC008-32G-RKD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB retractabila carcasa p- AUV220-32G-RBKBL
SKU:
AUV220-32G-RBKBL
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB clasica carcasa metali- AUV250-64G-RBK
SKU:
AUV250-64G-RBK
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet