Adaptor retea- MGN03
124,26 lei
Adaptor retea-MGN03
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
MGN03
Categorie: Alimentatoare smartphone
Descriere
Adaptor retea- MGN03
| Tip produs | incarcator retea |
|---|---|
| Port alimentare | priza 220V |
| Interfata iesire | USB (all types) |
| Functie Fast Charging | nu |
| Numar porturi iesire | 1 |
| Porturi iesire | USB x 1 |
| Culoare | alb |
| Alte porturi | nu e cazul |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Apple |
| Tip produs |
incarcator retea |
| Culoare |
alb |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
Alimentator retea Anker Prime 250W PowerIQ 4.0 4 x- A2345341
SKU:
A2345341
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Quick Charge 20W USB Type- SPAR-TYPECQ-01
SKU:
SPAR-TYPECQ-01
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Quick Charge 3.0 18W 1 x – SPAR-USBQ-01
SKU:
SPAR-USBQ-01
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Quick Charge 35W USB Type- SPAR-DUOQ-02
SKU:
SPAR-DUOQ-02
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Quick Charge 37W 1 x USB – SPAR-CINQUEQ-01
SKU:
SPAR-CINQUEQ-01
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet