ADAPTOR video GEMBIRD HDMI (T) la VGA (M) rezoluti- A-HDMI-VGA-001
25,17 lei
ADAPTOR video GEMBIRD HDMI (T) la VGA (M) rezolutie maxima Full HD (1920 x 1080) la 60Hz black -A-HDMI-VGA-001
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
A-HDMI-VGA-001
Categorie: Cabluri & adaptoare video
Descriere
ADAPTOR video GEMBIRD HDMI (T) la VGA (M) rezoluti- A-HDMI-VGA-001
| Tip accesoriu | cablu or adaptor video |
|---|---|
| Tip conector 1 | HDMI (T) |
| Tip conector 2 | VGA (M) |
| Conectori auriti | nu |
| Conector in unghi de 90 grade | nu |
| Rezolutie maxima | Full HD (1920 x 1080) la 60 Hz |
| Lungime (m) | nu e cazul |
| Calitate premium | nu |
| Culoare | negru |
| Lungime cablu | nu e cazul |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Gembird |
| Tip conector 1 |
HDMI (T) |
| Tip conector 2 |
VGA (M) |
| Conectori auriti |
nu |
| Lungime (m) |
nu e cazul |
| Culoare |
negru |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
ADAPTOR video GEMBIRD adaptor HDMI (T) la DisplayP- A-HDMIM-DPF-02
SKU:
A-HDMIM-DPF-02
Evaluat la 0 din 5
ADAPTOR video SPACER DVI-I DL (T) la VGA (M) negru- SPA-DVI-VGA
SKU:
SPA-DVI-VGA
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER adaptor DisplayPort (T) la HDMI- SPC-DP-HDMI-3M
SKU:
SPC-DP-HDMI-3M
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER adaptor HDMI (T) la DVI-D SL (T- SPC-HDMI-DVI-6
SKU:
SPC-HDMI-DVI-6
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER DisplayPort (T) la DisplayPort – SPC-DP2-6
SKU:
SPC-DP2-6
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 1.8m rezol- SPC-HDMI-6
SKU:
SPC-HDMI-6
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 15m conect- SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-15
SKU:
SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-15
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 5m conecto- SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-5
SKU:
SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-5
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet