ALIMENTATOR retea 220V GEMBIRD universal 2 x USB T- TA-UC-PDQC65-01-W
78,51 lei
ALIMENTATOR retea 220V GEMBIRD universal 2 x USB Type-C 3.25A PD 65W 1 x USB-A 3.0 maxim 2.25A QC 27W alb -TA-UC-PDQC65-01-W
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
TA-UC-PDQC65-01-W
Categorie: Alimentatoare smartphone
Descriere
ALIMENTATOR retea 220V GEMBIRD universal 2 x USB T- TA-UC-PDQC65-01-W
| Tip produs | incarcator retea |
|---|---|
| Port alimentare | priza 220V |
| Interfata iesire | USB (all types) |
| Functie Fast Charging | nu |
| Numar porturi iesire | 3 |
| Porturi iesire | USB Type-C PD x 2 | USB x 1 |
| Culoare | alb |
| Alte porturi | nu e cazul |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Gembird |
| Tip produs |
incarcator retea |
| Culoare |
alb |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
ALIMENTATOR auto SPACER Quick Charge 17W 3.1A max – SPCC-DUOQ-01
SKU:
SPCC-DUOQ-01
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER GaN 2 x USB Type-C PD (ma- SPAR-TRIOQ-04
SKU:
SPAR-TRIOQ-04
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Quick Charge 18W USB Type- SPAR-DUOQ-01
SKU:
SPAR-DUOQ-01
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR wireless SPACER Quick Charge 15W Qi co- SPAR-WCHGQ-02
SKU:
SPAR-WCHGQ-02
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 312 20W PowerIQ 1 x USB Typ- A2348G21
SKU:
A2348G21
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 312 25W PowerIQ 1 x USB Typ- A2642G11
SKU:
A2642G11
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 313 45W PowerIQ 1 x USB Typ- A2643G11
SKU:
A2643G11
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 323 33W PowerIQ 1 x USB Typ- A2331G21
SKU:
A2331G21
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet