CABLU audio Ugreen AV161 USB Type-C (T) la 3.5 mm – 80154
34,34 lei
CABLU audio Ugreen AV161 USB Type-C (T) la 3.5 mm jack (M) lungime 15cm gri -80154
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
80154
Categorie: Cabluri USB
Descriere
CABLU audio Ugreen AV161 USB Type-C (T) la 3.5 mm – 80154
| Tip accesoriu | cablu alimentare |
|---|---|
| Conector smartphone | USB Type-C (T) |
| Conector alimentare/ date | Jack 3.5 mm (M) |
| Conector alimentare/ date (detaliat) | Jack 3.5 mm (M) |
| Material cablu | cauciuc |
| Material conector | premium |
| Conector smartphone in unghi de 90 grade | nu |
| Lungime cablu (m) | 0.1 – 0.9 m |
| Culoare | gri |
| Lungime (m) | 0.15 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
UGreen |
| Tip conector 1 |
USB Type-C (T) |
| Tip conector 2 |
Jack 3.5 mm (M) |
| Material conector |
premium |
| Culoare |
gri |
| Lungime (m) |
0.15 m |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
ADAPTOR Spacer pt. smartphone de la USB 2.0 (Mama)- SPAD-USBF-TYPECF-01
SKU:
SPAD-USBF-TYPECF-01
Evaluat la 0 din 5
ADAPTOR Spacer pt. smartphone de la USB 2.0 (Mama)- SPAD-USBF-TYPECM-02
SKU:
SPAD-USBF-TYPECM-02
Evaluat la 0 din 5
CABLU alimentare si date SPACER pt. smartphone USB- SPDC-LIGHT-BRD-BK-1.8
SKU:
SPDC-LIGHT-BRD-BK-1.8
Evaluat la 0 din 5
CABLU alimentare si date SPACER pt. smartphone USB- SPDC-LIGHT-PVC-W-1.8
SKU:
SPDC-LIGHT-PVC-W-1.8
Evaluat la 0 din 5
CABLU alimentare si date SPACER pt. smartphone USB- SPDC-TYPEC-BRD-ZBR-1.0
SKU:
SPDC-TYPEC-BRD-ZBR-1.0
Evaluat la 0 din 5
CABLU alimentare si date SPACER pt. smartphone USB- SPDC-TYPEC-PVC-BK-1.0
SKU:
SPDC-TYPEC-PVC-BK-1.0
Evaluat la 0 din 5
CABLU alimentare si date SPACER pt. smartphone USB- SPDC-TYPEC-PVC-W-0.5
SKU:
SPDC-TYPEC-PVC-W-0.5
Evaluat la 0 din 5
CABLU alimentare si date SPACER pt. smartphone USB- SPDC-TYPEC-PVC-W-1.8
SKU:
SPDC-TYPEC-PVC-W-1.8
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet