Cablu Lindy USB A la C 90 1m negru – LY-32013
58,36 lei
Cablu Lindy USB A la C 90 1m negru -LY-32013
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
LY-32013
Categorie: Cabluri USB
Descriere
Cablu Lindy USB A la C 90 1m negru – LY-32013
| Tip accesoriu | cablu alimentare |
|---|---|
| Conector smartphone | USB Type-C (T) |
| Conector alimentare/ date | USB-B (T) |
| Conector alimentare/ date (detaliat) | USB-B (T) |
| Material cablu | cauciuc |
| Material conector | premium |
| Conector smartphone in unghi de 90 grade | da |
| Lungime cablu (m) | 1 – 2 m |
| Culoare | negru |
| Lungime (m) | 1 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Lindy |
| Tip conector 1 |
USB Type-C (T) |
| Tip conector 2 |
USB-B (T) |
| Material conector |
premium |
| Culoare |
negru |
| Lungime (m) |
1 m |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
CABLU adaptor audio smartphone Apple USB Type-C (T- mw2q3zm/a
SKU:
mw2q3zm/a
Evaluat la 0 din 5
CABLU alimentare si date SPACER pt. smartphone USB- SPDC-LIGHT-PVC-W-1.0
SKU:
SPDC-LIGHT-PVC-W-1.0
Evaluat la 0 din 5
CABLU alimentare si date SPACER pt. smartphone USB- SPDC-LIGHT-PVC-W-1.8
SKU:
SPDC-LIGHT-PVC-W-1.8
Evaluat la 0 din 5
CABLU alimentare si date SPACER pt. smartphone USB- SPDC-MICRO-PVC-BK-1.8
SKU:
SPDC-MICRO-PVC-BK-1.8
Evaluat la 0 din 5
CABLU alimentare si date SPACER pt. smartphone USB- SPDC-MICRO-PVC-W-1.8
SKU:
SPDC-MICRO-PVC-W-1.8
Evaluat la 0 din 5
CABLU alimentare si date SPACER pt. smartphone USB- SPDC-TYPEC-PVC-W-1.0
SKU:
SPDC-TYPEC-PVC-W-1.0
Evaluat la 0 din 5
CABLU alimentare si date SPACER pt. smartphone USB- SPDC-TYPEC-TYPEC-BRD-SL-1.0
SKU:
SPDC-TYPEC-TYPEC-BRD-SL-1.0
Evaluat la 0 din 5
CABLU alimentare si date SPACER pt. smartphone USB- SPDC-TYPEC-TYPEC-PVC-W-1.0
SKU:
SPDC-TYPEC-TYPEC-PVC-W-1.0
Evaluat la 0 din 5






HUB USB





Recenzii
There are no reviews yet