CABLU video ATEN extender VGA (M) | VGA (T) | RJ-4- VE150A-AT-G
730,14 lei
CABLU video ATEN extender VGA (M) | VGA (T) | RJ-45 la VGA (M) | RJ-45 Full HD+ (1920×1200) la 60Hz -VE150A-AT-G
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
VE150A-AT-G
Categorie: Cabluri & adaptoare video
Descriere
CABLU video ATEN extender VGA (M) VGA (T) RJ-4- VE150A-AT-G
| Tip accesoriu | extender |
|---|---|
| Tip conector 1 | VGA (M) | VGA (T) | RJ-45 (M) |
| Tip conector 2 | VGA (M) | RJ-45 (M) |
| Conectori auriti | nu |
| Conector in unghi de 90 grade | nu |
| Rezolutie maxima | Full HD+ (1920 x 1200) la 60 Hz |
| Lungime (m) | nu e cazul |
| Calitate premium | nu |
| Culoare | negru |
| Lungime cablu | nu e cazul |
| Tip | extender KVM |
| Functie indeplinita | acces Monitor de la distanta |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Aten |
| Tip conector 1 |
VGA (M) | VGA (T) | RJ-45 (M) |
| Tip conector 2 |
VGA (M) | RJ-45 (M) |
| Conectori auriti |
nu |
| Lungime (m) |
nu e cazul |
| Culoare |
negru |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
CABLU video ATEN cablu or adaptor video USB Type-C- UC3008A1-AT
SKU:
UC3008A1-AT
Evaluat la 0 din 5
CABLU video Aten I/O ACC CABLE HDMI/DVI-D KVM/1.8M- 2L-7D02DH
SKU:
2L-7D02DH
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER adaptor USB Type-C (T) la DVI-I- SP-CM-DVIF-01
SKU:
SP-CM-DVIF-01
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER DisplayPort (T) la DisplayPort – SPC-DP2-6
SKU:
SPC-DP2-6
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 1m conecto- SPC-HDMI4L-1M
SKU:
SPC-HDMI4L-1M
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la VGA (M) 15cm rezolu- SPC-HDMI-VGA-03
SKU:
SPC-HDMI-VGA-03
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER VGA (T) la VGA (T) 1.8m cupru e- SPC-VGA-6
SKU:
SPC-VGA-6
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet