CABLU video GEMBIRD adaptor DisplayPort (T) la HDM- CC-DP-HDMI-1M
28,79 lei
CABLU video GEMBIRD adaptor DisplayPort (T) la HDMI (T) 1m negru -CC-DP-HDMI-1M
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
CC-DP-HDMI-1M
Categorie: Cabluri & adaptoare video
Descriere
CABLU video GEMBIRD adaptor DisplayPort (T) la HDM- CC-DP-HDMI-1M
| Tip accesoriu | cablu or adaptor video |
|---|---|
| Tip conector 1 | DisplayPort (T) |
| Tip conector 2 | HDMI (T) |
| Conectori auriti | nu |
| Conector in unghi de 90 grade | nu |
| Rezolutie maxima | Full HD (1920 x 1080) la 60 Hz |
| Lungime (m) | 1 – 1.29 m |
| Calitate premium | nu |
| Culoare | negru |
| Lungime cablu | 1 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Gembird |
| Tip conector 1 |
DisplayPort (T) |
| Tip conector 2 |
HDMI (T) |
| Conectori auriti |
nu |
| Lungime (m) |
1 – 1.29 m |
| Culoare |
negru |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
CABLU video ATEN cablu or adaptor video USB Type-C- UC3008A1-AT
SKU:
UC3008A1-AT
Evaluat la 0 din 5
CABLU video Aten I/O ACC CABLE HDMI/DVI-D KVM/1.8M- 2L-7D02DH
SKU:
2L-7D02DH
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER adaptor DisplayPort (T) la HDMI- SPC-DP-HDMI-6
SKU:
SPC-DP-HDMI-6
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER adaptor DisplayPort (T) la HDMI- SPVC-DPm-HDMIf-0.1m
SKU:
SPVC-DPm-HDMIf-0.1m
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER adaptor HDMI (T) la DVI-D SL (T- SPC-HDMI-DVI-6
SKU:
SPC-HDMI-DVI-6
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 10m conect- SPC-HDMI4-10m
SKU:
SPC-HDMI4-10m
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 15m conect- SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-15
SKU:
SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-15
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 5m conecto- SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-5
SKU:
SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-5
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet