CABLU video GEMBIRD adaptor DVI-D DL (T) la VGA (M- A-DVID-VGAF-01
30,70 lei
CABLU video GEMBIRD adaptor DVI-D DL (T) la VGA (M) 20cm rezolutie maxima Full HD (1920 x 1080) la 60Hz negru -A-DVID-VGAF-01
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
A-DVID-VGAF-01
Categorie: Cabluri & adaptoare video
Descriere
CABLU video GEMBIRD adaptor DVI-D DL (T) la VGA (M- A-DVID-VGAF-01
| Tip accesoriu | cablu or adaptor video |
|---|---|
| Tip conector 1 | DVI-D (T) |
| Tip conector 2 | VGA (M) |
| Conectori auriti | nu |
| Conector in unghi de 90 grade | nu |
| Rezolutie maxima | Full HD (1920 x 1080) la 60 Hz |
| Lungime (m) | 0.2 – 0.29 m |
| Calitate premium | nu |
| Culoare | negru |
| Lungime cablu | 0.2 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Gembird |
| Tip conector 1 |
DVI-D (T) |
| Tip conector 2 |
VGA (M) |
| Conectori auriti |
nu |
| Lungime (m) |
0.2 – 0.29 m |
| Culoare |
negru |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
ADAPTOR video GEMBIRD adaptor HDMI (M) la DisplayP- A-HDMIF30-DPM-01
SKU:
A-HDMIF30-DPM-01
Evaluat la 0 din 5
Adaptor video Spacer DisplayPort (T) la VGA (M) 10- SPVC-DPm-VGAf-FHD60-0.1
SKU:
SPVC-DPm-VGAf-FHD60-0.1
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER adaptor DisplayPort (T) la HDMI- SPVC-DPm-HDMIf-0.1m
SKU:
SPVC-DPm-HDMIf-0.1m
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER DisplayPort (T) la DisplayPort – SPC-DP2-6
SKU:
SPC-DP2-6
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 10m conect- SPC-HDMI4-10m
SKU:
SPC-HDMI4-10m
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 20m conect- SPC-HDMI4-20m
SKU:
SPC-HDMI4-20m
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 5m conecto- SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-5
SKU:
SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-5
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER VGA (T) la VGA (T) 3m cupru ecr- SPC-VGA-10
SKU:
SPC-VGA-10
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet