CABLU video GEMBIRD adaptor HDMI (T) la Mini-HDMI – CC-HDMI4C-10
20,85 lei
CABLU video GEMBIRD adaptor HDMI (T) la Mini-HDMI (Type C)(T) 3m conectori auriti rezolutie maxima 4K DCI (4096 x 2160) la 60 Hz negru -CC-HDMI4C-10
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
CC-HDMI4C-10
Categorie: Cabluri & adaptoare video
Descriere
CABLU video GEMBIRD adaptor HDMI (T) la Mini-HDMI – CC-HDMI4C-10
| Tip accesoriu | cablu or adaptor video |
|---|---|
| Tip conector 1 | HDMI (T) |
| Tip conector 2 | Mini-HDMI (Type C)(T) |
| Conectori auriti | da |
| Conector in unghi de 90 grade | nu |
| Rezolutie maxima | 4K DCI (4096 x 2160) la 60 Hz |
| Lungime (m) | 3 – 3.99 m |
| Calitate premium | nu |
| Culoare | negru |
| Lungime cablu | 3 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Gembird |
| Tip conector 1 |
HDMI (T) |
| Tip conector 2 |
Mini-HDMI (Type C)(T) |
| Conectori auriti |
da |
| Lungime (m) |
3 – 3.99 m |
| Culoare |
negru |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
Adaptor video Spacer DisplayPort (T) la VGA (M) 10- SPVC-DPm-VGAf-FHD60-0.1
SKU:
SPVC-DPm-VGAf-FHD60-0.1
Evaluat la 0 din 5
CABLU video ATEN cablu or adaptor video USB Type-C- UC3008A1-AT
SKU:
UC3008A1-AT
Evaluat la 0 din 5
CABLU video ATEN extender VGA (M) | VGA (T) | RJ-4- VE150A-AT-G
SKU:
VE150A-AT-G
Evaluat la 0 din 5
CABLU video Aten I/O ACC CABLE HDMI/DVI-D KVM/1.8M- 2L-7D02DH
SKU:
2L-7D02DH
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER adaptor USB 3.1 Type-C (T) la D- SP-CM-DPF-01
SKU:
SP-CM-DPF-01
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER adaptor USB Type-C (T) la DVI-I- SP-CM-DVIF-01
SKU:
SP-CM-DVIF-01
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 1.8m rezol- SPC-HDMI-6
SKU:
SPC-HDMI-6
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 10m conect- SPC-HDMI4-10m
SKU:
SPC-HDMI4-10m
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet