CABLU video GEMBIRD DisplayPort (T) la DisplayPort- CC-DP2-5M
37,79 lei
CABLU video GEMBIRD DisplayPort (T) la DisplayPort (T) 5m DD 1.2 rezolutie maxima 4K (3840 x 2160) la 60 Hz negru -CC-DP2-5M
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
CC-DP2-5M
Categorie: Cabluri & adaptoare video
Descriere
CABLU video GEMBIRD DisplayPort (T) la DisplayPort- CC-DP2-5M
| Tip accesoriu | cablu or adaptor video |
|---|---|
| Tip conector 1 | DisplayPort (T) |
| Tip conector 2 | DisplayPort (T) |
| Conectori auriti | nu |
| Conector in unghi de 90 grade | nu |
| Rezolutie maxima | 4K UHD (3840 x 2160) la 60 Hz |
| Lungime (m) | 5 – 5.99 m |
| Calitate premium | nu |
| Culoare | negru |
| Lungime cablu | 5 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Gembird |
| Tip conector 1 |
DisplayPort (T) |
| Tip conector 2 |
DisplayPort (T) |
| Conectori auriti |
nu |
| Lungime (m) |
5 – 5.99 m |
| Culoare |
negru |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
CABLU video ATEN extender VGA (M) | VGA (T) | RJ-4- VE150A-AT-G
SKU:
VE150A-AT-G
Evaluat la 0 din 5
CABLU video Aten I/O ACC CABLE HDMI/DVI-D KVM/1.8M- 2L-7D02DH
SKU:
2L-7D02DH
Evaluat la 0 din 5
CABLU video Spacer adaptor DisplayPort (T) la VGA – SPVC-DPm-VGAm-FHD60-1.8
SKU:
SPVC-DPm-VGAm-FHD60-1.8
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 1.8m conec- SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-1.8
SKU:
SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-1.8
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 20m conect- SPC-HDMI4-20m
SKU:
SPC-HDMI4-20m
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 3m rezolut- SPC-HDMI-10
SKU:
SPC-HDMI-10
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER VGA (T) la VGA (T) 3m cupru ecr- SPC-VGA-10
SKU:
SPC-VGA-10
Evaluat la 0 din 5






HUB USB




Recenzii
There are no reviews yet