CABLU video GEMBIRD DVI-D DL (T) la DVI-D DL (T) 1- CC-DVI2-BK-6
33,14 lei
CABLU video GEMBIRD DVI-D DL (T) la DVI-D DL (T) 1.8m negru -CC-DVI2-BK-6
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
CC-DVI2-BK-6
Categorie: Cabluri & adaptoare video
Descriere
CABLU video GEMBIRD DVI-D DL (T) la DVI-D DL (T) 1- CC-DVI2-BK-6
| Tip accesoriu | cablu or adaptor video |
|---|---|
| Tip conector 1 | DVI-D (T) |
| Tip conector 2 | DVI-D (T) |
| Conectori auriti | nu |
| Conector in unghi de 90 grade | nu |
| Rezolutie maxima | nespecificat |
| Lungime (m) | 1.8 – 1.99 m |
| Calitate premium | nu |
| Culoare | negru |
| Lungime cablu | 1.8 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Gembird |
| Tip conector 1 |
DVI-D (T) |
| Tip conector 2 |
DVI-D (T) |
| Conectori auriti |
nu |
| Lungime (m) |
1.8 – 1.99 m |
| Culoare |
negru |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
ADAPTOR video GEMBIRD adaptor HDMI (M) la DisplayP- A-HDMIF30-DPM-01
SKU:
A-HDMIF30-DPM-01
Evaluat la 0 din 5
ADAPTOR video GEMBIRD adaptor HDMI (T) la DisplayP- A-HDMIM-DPF-02
SKU:
A-HDMIM-DPF-02
Evaluat la 0 din 5
CABLU video ATEN extender VGA (M) | VGA (T) | RJ-4- VE150A-AT-G
SKU:
VE150A-AT-G
Evaluat la 0 din 5
CABLU video Aten I/O ACC CABLE HDMI/DVI-D KVM/1.8M- 2L-7D02DH
SKU:
2L-7D02DH
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER adaptor DisplayPort (T) la HDMI- SPC-DP-HDMI-6
SKU:
SPC-DP-HDMI-6
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER adaptor DisplayPort (T) la HDMI- SPVC-DPm-HDMIf-0.1m
SKU:
SPVC-DPm-HDMIf-0.1m
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER adaptor USB Type-C (T) la DVI-I- SP-CM-DVIF-01
SKU:
SP-CM-DVIF-01
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 3m rezolut- SPC-HDMI-10
SKU:
SPC-HDMI-10
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet