CABLU video GEMBIRD HDMI (T) la HDMI (T) 30m premi- CCBP-HDMI-AOC-30M-02
403,44 lei
CABLU video GEMBIRD HDMI (T) la HDMI (T) 30m premium AOC (Active Optical Cable) conectori auriti rezolutie maxima 4K (3840 x 2160) la 60 Hz negru -CCBP-HDMI-AOC-30M-02
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
CCBP-HDMI-AOC-30M-02
Categorie: Cabluri & adaptoare video
Descriere
CABLU video GEMBIRD HDMI (T) la HDMI (T) 30m premi- CCBP-HDMI-AOC-30M-02
| Tip accesoriu | cablu or adaptor video |
|---|---|
| Tip conector 1 | HDMI (T) |
| Tip conector 2 | HDMI (T) |
| Conectori auriti | da |
| Conector in unghi de 90 grade | nu |
| Rezolutie maxima | 4K UHD (3840 x 2160) la 60 Hz |
| Lungime (m) | 30 – 49.99 m |
| Calitate premium | da |
| Culoare | negru |
| Lungime cablu | 30 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Gembird |
| Tip conector 1 |
HDMI (T) |
| Tip conector 2 |
HDMI (T) |
| Conectori auriti |
da |
| Lungime (m) |
30 – 49.99 m |
| Culoare |
negru |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
ADAPTOR video GEMBIRD adaptor HDMI (M) la DisplayP- A-HDMIF30-DPM-01
SKU:
A-HDMIF30-DPM-01
Evaluat la 0 din 5
ADAPTOR video GEMBIRD adaptor HDMI (T) la DisplayP- A-HDMIM-DPF-02
SKU:
A-HDMIM-DPF-02
Evaluat la 0 din 5
ADAPTOR video SPACER DVI-I DL (T) la VGA (M) negru- SPA-DVI-VGA
SKU:
SPA-DVI-VGA
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER adaptor DisplayPort (T) la HDMI- SPC-DP-HDMI-6
SKU:
SPC-DP-HDMI-6
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER adaptor USB 3.1 Type-C (T) la D- SP-CM-DPF-01
SKU:
SP-CM-DPF-01
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER adaptor USB Type-C (T) la DVI-I- SP-CM-DVIF-01
SKU:
SP-CM-DVIF-01
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 5m conecto- SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-5
SKU:
SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-5
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER VGA (T) la VGA (T) 1.8m cupru e- SPC-VGA-6
SKU:
SPC-VGA-6
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet