CABLU video GEMBIRD switch 3 x HDMI (M) la HDMI (T- DSW-HDMI-35
42,45 lei
CABLU video GEMBIRD switch 3 x HDMI (M) la HDMI (T) 0.5mrezolutie maxima 4K UHD (3840 x 2160) la 60 Hz conecteaza 3 dispozitive la 1 TVindicator LED negru -DSW-HDMI-35
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
DSW-HDMI-35
Categorie: Cabluri & adaptoare video
Descriere
CABLU video GEMBIRD switch 3 x HDMI (M) la HDMI (T- DSW-HDMI-35
| Tip accesoriu | cablu or adaptor splitter video |
|---|---|
| Tip conector 1 | HDMI (M) x 3 |
| Tip conector 2 | HDMI (T) |
| Conectori auriti | nu |
| Conector in unghi de 90 grade | nu |
| Rezolutie maxima | 4K UHD (3840 x 2160) la 30 Hz |
| Lungime (m) | 0.5 – 0.99 m |
| Calitate premium | nu |
| Culoare | negru |
| Functii suportate | 3D |
| Lungime cablu | 0.5 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Gembird |
| Tip conector 1 |
HDMI (M) x 3 |
| Tip conector 2 |
HDMI (T) |
| Conectori auriti |
nu |
| Lungime (m) |
0.5 – 0.99 m |
| Culoare |
negru |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
ADAPTOR video GEMBIRD adaptor HDMI (T) la DisplayP- A-HDMIM-DPF-02
SKU:
A-HDMIM-DPF-02
Evaluat la 0 din 5
CABLU video ATEN cablu or adaptor video USB Type-C- UC3008A1-AT
SKU:
UC3008A1-AT
Evaluat la 0 din 5
CABLU video ATEN extender VGA (M) | VGA (T) | RJ-4- VE150A-AT-G
SKU:
VE150A-AT-G
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 1.8m conec- SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-1.8
SKU:
SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-1.8
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 3m rezolut- SPC-HDMI-10
SKU:
SPC-HDMI-10
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER HDMI (T) la HDMI (T) 5m conecto- SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-5
SKU:
SPVC-HDMIm-HDMIm-4K60-5
Evaluat la 0 din 5
CABLU video SPACER VGA (T) la VGA (T) 1.8m cupru e- SPC-VGA-6
SKU:
SPC-VGA-6
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet