Card memorie Samsung microSD PRO Plus MB-MD128SB/W-MB-MD128SB/WW
175,94 lei
Card memorie Samsung microSD PRO Plus MB-MD128SB/WW 128GB + reader MB-MD128SB/WW
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
MB-MD128SB/WW
Categorie: Carduri Memorie
Descriere
Card memorie Samsung microSD PRO Plus MB-MD128SB/W-MB-MD128SB/WW
| Tip memorie | MicroSDXC |
|---|---|
| Capacitate (GB) | 128 GB |
| Clasa de viteza | clasa 10 |
| Adaptor | nu |
| Viteza citire | 180 MB/s |
| Viteza scriere | 130 MB/s |
| Standard UHS | UHS-I U3 |
| Suporta rezolutie 4K | da |
| Altele | cititor de carduri inclus |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Samsung |
| Tip memorie |
MicroSDXC |
| Capacitate (GB) |
128 GB |
| Clasa de viteza |
clasa 10 |
| Viteza citire |
180 MB/s |
| Viteza scriere |
130 MB/s |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
32GB microSDHC Industrial C10 A1 pSLC Card Single -SDCIT2/32GBSP
SKU:
SDCIT2/32GBSP
Evaluat la 0 din 5
Card memorie 512GB Premier Pro MICROSDXC R/W up to-AUSDX512GUI3V30SA2-RA1
SKU:
AUSDX512GUI3V30SA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
Card memorie Gold Elite 128 GB microSDHC Memory Ca-ECMSDM128GXC10GP
SKU:
ECMSDM128GXC10GP
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 128 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX128GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDX128GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD Adata SDXC High Endurance 128GB adapt-AUSDX128GUI3V30SHA2-RA1
SKU:
AUSDX128GUI3V30SHA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSDXC ADATA 256GB AUSDX256GUI3V30SA2-RA1-AUSDX256GUI3V30SA2-RA1
SKU:
AUSDX256GUI3V30SA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE MICROSD ADATA Endurance 64 GB MicroSDHC cl-AUSDX64GUI3V30SHA2-RA1
SKU:
AUSDX64GUI3V30SHA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
MICROSDXC 256GB AUSDX256GUI3V30SHA2-RA1 AUSDX256GU-AUSDX256GUI3V30SHA
SKU:
AUSDX256GUI3V30SHA
Evaluat la 0 din 5






HUB USB





Recenzii
There are no reviews yet