CARD MicroSD KINGSTON 64 GB MicroSDXC clasa 10 sta-SDCE/64GB
100,44 lei
CARD MicroSD KINGSTON 64 GB MicroSDXC clasa 10 standard UHS-I U1 SDCE/64GB
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
SDCE/64GB
Categorie: Carduri Memorie
Descriere
CARD MicroSD KINGSTON 64 GB MicroSDXC clasa 10 sta-SDCE/64GB
| Tip memorie | MicroSDXC |
|---|---|
| Capacitate (GB) | 64 GB |
| Clasa de viteza | clasa 10 |
| Adaptor | nu |
| Viteza citire | 95 MB/s |
| Viteza scriere | 30 MB/s |
| Standard UHS | UHS-I U1 |
| Suporta rezolutie 4K | nu |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Kingston |
| Tip memorie |
MicroSDXC |
| Capacitate (GB) |
64 GB |
| Clasa de viteza |
clasa 10 |
| Viteza citire |
95 MB/s |
| Viteza scriere |
30 MB/s |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
512GB microSDXC Canvas Go Plus 170R A2 U3 V30 Sing-SDCG3/512GBSP
SKU:
SDCG3/512GBSP
Evaluat la 0 din 5
Card memorie Gold Elite 128 GB microSDHC Memory Ca-ECMSDM128GXC10GP
SKU:
ECMSDM128GXC10GP
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 32 GB MicroSDHC clasa 10 stand-AUSDH32GUICL10-RA1
SKU:
AUSDH32GUICL10-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 32 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDH32GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDH32GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 64 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX64GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDX64GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 128 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX128GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDX128GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 512 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX512GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDX512GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSDXC ADATA 256GB AUSDX256GUI3V30SA2-RA1-AUSDX256GUI3V30SA2-RA1
SKU:
AUSDX256GUI3V30SA2-RA1
Evaluat la 0 din 5






HUB USB




Recenzii
There are no reviews yet