CARD MicroSDXC ADATA 128GB AUSDX128GUI3V30SA2-RA1-AUSDX128GUI3V30SA2-RA1
208,36 lei
CARD MicroSDXC ADATA 128GB AUSDX128GUI3V30SA2-RA1
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
AUSDX128GUI3V30SA2-RA1
Categorie: Carduri Memorie
Descriere
CARD MicroSDXC ADATA 128GB AUSDX128GUI3V30SA2-RA1-AUSDX128GUI3V30SA2-RA1
| Tip memorie | MicroSDXC |
|---|---|
| Capacitate (GB) | 128 GB |
| Clasa de viteza | clasa 10 |
| Adaptor | da |
| Viteza citire | 100 MB/s |
| Viteza scriere | 85 MB/s |
| Standard UHS | UHS-I U3 |
| Suporta rezolutie 4K | nu |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Adata |
| Tip memorie |
MicroSDXC |
| Capacitate (GB) |
128 GB |
| Clasa de viteza |
clasa 10 |
| Viteza citire |
100 MB/s |
| Viteza scriere |
85 MB/s |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
512GB microSDXC Canvas Go Plus 170R A2 U3 V30 Sing-SDCG3/512GBSP
SKU:
SDCG3/512GBSP
Evaluat la 0 din 5
64GB Canvas React Plus SDXC UHS-II 300R/260W U3 V9-SDR2/64GB
SKU:
SDR2/64GB
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 128 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX128GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDX128GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA 256 GB MicroSDXC clasa 10 stand-AUSDX256GUICL10A1-RA1
SKU:
AUSDX256GUICL10A1-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD MicroSD ADATA PremierPro 64 GB MicroSDHC clas-AUSDX64GUI3V30SA2-RA1
SKU:
AUSDX64GUI3V30SA2-RA1
Evaluat la 0 din 5
CARD SD ADATA 32 GB SDHC clasa 10 standard UHS-I U-ASDH32GUICL10-R
SKU:
ASDH32GUICL10-R
Evaluat la 0 din 5
MICROSDXC 64GB AUSDX64GUICL10A1-RA1 AUSDX64GUICL10-AUSDX64GUICL10A1
SKU:
AUSDX64GUICL10A1
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet