CASTI Edifier cu fir gaming utilizare multimedia m- G2-II-BK
146,49 lei
CASTI Edifier cu fir gaming utilizare multimedia microfon pe casca detasabil conectare prin USB 2.0 negru -G2-II-BK
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
G2-II-BK
Categorie: Casti
Descriere
CASTI Edifier cu fir gaming utilizare multimedia m- G2-II-BK
| Tehnologie | cu fir |
|---|---|
| Tip | standard |
| Utilizare | multimedia (PC and more) | gaming |
| Microfon | pe casca | detasabil |
| Conectare | USB sunet | USB iluminare |
| Casca iluminata | da |
| Control volum | pe fir |
| Reglabile | da |
| Dimensiune cablu (m) | 2 – 2.5 m |
| Timp incarcare | nu e cazul |
| Timp ascultare | nu e cazul |
| Culoare | negru |
| Altele | 7.1 virtual surround |iluminare |
| Iluminare casca | RGB |
| Dimensiune cablu | 2.5 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Utilizare |
multimedia (PC and more) | gaming |
| Microfon |
pe casca | detasabil |
| Conectare |
USB sunet | USB iluminare |
| Control volum |
pe fir |
| Culoare |
negru |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
CASTI Corsair – gaming CR HEADPHONES HS65 WIRELESS- CA-9011285-EU2
SKU:
CA-9011285-EU2
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet