Casti OneOdio Monitor 60 Over-Ear utilizare profes- Monitor 60 Misty Blue
216,92 lei
Casti OneOdio Monitor 60 Over-Ear utilizare profesionala multimedia conectare prin Jack 3.5mm impedanta38 Ohm difuzor 50mm misty blue -Monitor 60 Misty Blue
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
Monitor 60 Misty Blue
Categorie: Casti
Descriere
Casti OneOdio Monitor 60 Over-Ear utilizare profes- Monitor 60 Misty Blue
| Tehnologie | cu fir |
|---|---|
| Tip | standard |
| Utilizare | multimedia (PC and more) | profesionala |
| Microfon | pe fir |
| Conectare | Jack 3.5 mm |
| Casca iluminata | nu |
| Control volum | pe fir |
| Reglabile | da | pliabile |
| Dimensiune cablu (m) | nespecificat |
| Timp incarcare | nu e cazul |
| Timp ascultare | nu e cazul |
| Culoare | albastru |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
OneOdio |
| Utilizare |
multimedia (PC and more) | profesionala |
| Microfon |
pe fir |
| Conectare |
Jack 3.5 mm |
| Control volum |
pe fir |
| Culoare |
albastru |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
CASTI Corsair Virtuoso RGB wireless cu fir gaming – CA-9011185-EU
SKU:
CA-9011185-EU
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet