Casti Razer Blackshark V2 HyperSpeed Wh – RZ04-04960200-R3M1
647,54 lei
Casti Razer Blackshark V2 HyperSpeed Wh -RZ04-04960200-R3M1
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
RZ04-04960200-R3M1
Categorie: Casti
Descriere
Casti Razer Blackshark V2 HyperSpeed Wh – RZ04-04960200-R3M1
| Tehnologie | wireless |
|---|---|
| Tip | standard |
| Utilizare | multimedia (PC and more) | gaming |
| Microfon | pe brat |
| Conectare | Bluetooth | 2.4 GHz (WiFi) |
| Casca iluminata | nu |
| Control volum | pe casca |
| Reglabile | da |
| Dimensiune cablu (m) | 1.6 – 1.95 m |
| Timp incarcare | nespecificat |
| Timp ascultare | pana la 70 ore |
| Culoare | alb |
| Lungime cablu incarcare | 1.8 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Razer |
| Utilizare |
multimedia (PC and more) | gaming |
| Microfon |
pe brat |
| Conectare |
Bluetooth | 2.4 GHz (WiFi) |
| Control volum |
pe casca |
| Culoare |
alb |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
CASTI Corsair – gaming CR HEADPHONES HS65 WIRELESS- CA-9011285-EU2
SKU:
CA-9011285-EU2
Evaluat la 0 din 5
CASTI Corsair – gaming VIRTUOSO PRO HEADSET BLACK – CA-9011370-EU
SKU:
CA-9011370-EU
Evaluat la 0 din 5
Casti Gaming CR VIRTUOSO MAX WIR SILVER – CA-9011373-WW
SKU:
CA-9011373-WW
Evaluat la 0 din 5
HEADSET AXTEL ONE UC35 STEREO HD AXH-ONE – AXH-ONEUCD-35
SKU:
AXH-ONEUCD-35
Evaluat la 0 din 5






HUB USB






Recenzii
There are no reviews yet