DA USB 128GB 3.2- DHI-USB-U176-31-128G
67,42 lei
DA USB 128GB 3.2-DHI-USB-U176-31-128G
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
DHI-USB-U176-31-128G
Categorie: Memorii USB
Descriere
DA USB 128GB 3.2- DHI-USB-U176-31-128G
| Capacitate (GB) | 128 GB |
|---|---|
| Interfata | USB 3.2 gen 1 |
| Tip memorie | clasica |
| Criptare hardware | nu |
| Culoare | rosu |
| Material | plastic |
| Alte functii | fara alte functii |
| Rata de transfer la citire (MB/s) | 150 MB/s |
| Rata de transfer la scriere (MB/s) | 100 MB/s |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
DAHUA |
| Capacitate (GB) |
128 GB |
| Tip memorie |
clasica |
| Culoare |
rosu |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MEMORIE USB 2.0 ADATA 16 GB retractabila carcasa p- AC008-16G-RKD
SKU:
AC008-16G-RKD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 32 GB retractabila carcasa p- AC008-32G-RKD
SKU:
AC008-32G-RKD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB clasica carcasa aliaj – AUV210-64G-RGD
SKU:
AUV210-64G-RGD
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB clasica carcasa metali- AUV250-64G-RBK
SKU:
AUV250-64G-RBK
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB retractabila carcasa p- AC008-64G-RWE
SKU:
AC008-64G-RWE
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64 GB retractabila carcasa p- AUV220-64G-RBKBL
SKU:
AUV220-64G-RBKBL
Evaluat la 0 din 5
MEMORIE USB 2.0 ADATA 64GB carcasa plastic rosu – AUV240-64G-RRD
SKU:
AUV240-64G-RRD
Evaluat la 0 din 5






HUB USB






Recenzii
There are no reviews yet