Dell Wireless Keyboard and Mouse – KM3322W – US In- 580-AKFZ-05
139,57 lei
Dell Wireless Keyboard and Mouse – KM3322W – US International (QWERTY) -580-AKFZ-05
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
580-AKFZ-05
Categorie: Tastaturi
Descriere
Dell Wireless Keyboard and Mouse – KM3322W – US In- 580-AKFZ-05
| Tehnologie | wireless |
|---|---|
| Tip | standard |
| Format tastatura | standard (104-108 taste) |
| Interfata tastatura | Wireless (2.4 GHz) |
| Taste numerice (keypad) | da |
| Tastatura iluminata | nu |
| Kit | da |
| Interfata mouse | USB |
| Butoane/rotite mouse | 3/1 |
| Culoare | negru |
| Numar taste | 106 |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Dell |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
KIT gaming SPACER USB tastatura RGB rainbow + mous- SP-GK-01
SKU:
SP-GK-01
Evaluat la 0 din 5
Kit TASTATURA si Mouse A4TECH Fstyler FG10+FGK10 w- FG1010 Grey
SKU:
FG1010 Grey
Evaluat la 0 din 5
Kit TASTATURA si Mouse A4TECH Fstyler FM10+FK10 wi- F1010-W
SKU:
F1010-W
Evaluat la 0 din 5
TASTATURA A4TECH Fstyler USB cu fir 104 taste form- FK10 Grey
SKU:
FK10 Grey
Evaluat la 0 din 5
TASTATURA A4TECH Fstyler USB cu fir 104 taste form- FK10 Orange
SKU:
FK10 Orange
Evaluat la 0 din 5
TASTATURA A4TECH KR750 cu fir 105 taste format sta- KR-750-USB
SKU:
KR-750-USB
Evaluat la 0 din 5
TASTATURA MECANICA SPACER USB IMMORTAL switch-uri – SPKB-MK-IMMORTAL
SKU:
SPKB-MK-IMMORTAL
Evaluat la 0 din 5






HUB USB






Recenzii
There are no reviews yet