HP MOUSE HYPERX PULSEFIRE CORE HP – 4P4F8AA
302,26 lei
HP MOUSE HYPERX PULSEFIRE CORE HP -4P4F8AA
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
4P4F8AA
Categorie: Mouse
Descriere
HP MOUSE HYPERX PULSEFIRE CORE HP – 4P4F8AA
| Categorie | gaming |
|---|---|
| Tip | cu fir |
| Tehnologie | optic |
| Interfata mouse | USB |
| Rezolutie | 5000 – 9999 dpi |
| Butoane/rotite | 7/1 |
| Culoare | negru |
| Rezolutie (dpi) | 6200 dpi |
| Greutate | 87 g |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
HP |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1000- SPMO-W12
SKU:
SPMO-W12
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 1600- SPMO-W02
SKU:
SPMO-W02
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech FM10 PC sau NB cu fir USB optic 1600 – FM10 Orange
SKU:
FM10 Orange
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech N 350 PC sau NB cu fir USB optic 1000- N-350-2
SKU:
N-350-2
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi b- OP-550NU-1
SKU:
OP-550NU-1
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi b- OP-560NU-1
SKU:
OP-560NU-1
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1200 dpi b- FM10 White
SKU:
FM10 White
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz + Bluetooth- SPMO-WS03-BT
SKU:
SPMO-WS03-BT
Evaluat la 0 din 5






HUB USB




Recenzii
There are no reviews yet