HUB extern A4TECH porturi USB-A: USB 2.0 x 4 conec-HUB-20-BK
55,18 lei
HUB extern A4TECH porturi USB-A: USB 2.0 x 4 conectare prin USB cablu 1.5 m negru HUB-20-BK
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
HUB-20-BK
Categorie: HUB USB
Descriere
HUB extern A4TECH porturi USB-A: USB 2.0 x 4 conec-HUB-20-BK
| Tip | extern |
|---|---|
| Conectare prin | USB 2.0 |
| Tip Porturi USB | USB 2.0 |
| Numar Porturi USB | USB 2.0 x 4 |
| Retea (RJ-45) | nu |
| Alte porturi/ sloturi | nu |
| Alimentare separata | nu |
| Lungime cablu (m) | 1 – 1.9 m |
| Culoare | negru |
| Lungime cablu | 1.5 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
A4Tech |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
HUB extern Baseus AcmeJoy USB 3.0 x 3 + USB Type–WKJZ010013
SKU:
WKJZ010013
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030002
SKU:
WKQX030002
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030101
SKU:
WKQX030101
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030201
SKU:
WKQX030201
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Metal Gleam conectare PC USB Typ-WKWG070013
SKU:
WKWG070013
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Round Box USB 3.0 x 1 + USB 2.0-CAHUB-U01
SKU:
CAHUB-U01
Evaluat la 0 din 5
HUB extern SPACER USB 3.0 x 4 conectare prin USB -SPH-4USB30-01
SKU:
SPH-4USB30-01
Evaluat la 0 din 5
HUB USB Baseus UltraJoy 4 in 1 input USB 3.0 outpu-B0005280B811-03
SKU:
B0005280B811-03
Evaluat la 0 din 5






HUB USB





Recenzii
There are no reviews yet