HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030101
56,17 lei
HUB extern Baseus Lite porturi USB: USB 3.0 x 4 conectare prin USB 3.0 lungime 1m negru WKQX030101 – 6932172606206
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
WKQX030101
Categorie: HUB USB
Descriere
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030101
| Tip | extern |
|---|---|
| Conectare prin | USB 3.2 |
| Tip Porturi USB | USB 3.2 |
| Numar Porturi USB | USB 3.2 x 4 |
| Retea (RJ-45) | nu |
| Alte porturi/ sloturi | nu |
| Alimentare separata | nu |
| Lungime cablu (m) | 1 – 1.9 m |
| Culoare | negru |
| Lungime cablu | 1 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Baseus |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030001
SKU:
WKQX030001
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030201
SKU:
WKQX030201
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030301
SKU:
WKQX030301
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030401
SKU:
WKQX030401
Evaluat la 0 din 5
HUB extern D-LINK porturi 2xSuperSpeed USB 3.0 1xU-DUB-2327
SKU:
DUB-2327
Evaluat la 0 din 5
HUB extern D-LINK porturi 3 x SuperSpeed USB 3.0 1-DUB-2340
SKU:
DUB-2340
Evaluat la 0 din 5
HUB USB Baseus UltraJoy 4 in 1 input USB output 4 -B0005280B111-01
SKU:
B0005280B111-01
Evaluat la 0 din 5






HUB USB





Recenzii
There are no reviews yet