HUB extern D-LINK porturi SD/microSD Dual Card Rea-DUB-M610
206,28 lei
HUB extern D-LINK porturi SD/microSD Dual Card Reader x 1 USB 3.0 x 2 HDMI x 1 USB Type C x 1 conectare prin USB Type C cablu 15 cm argintiu DUB-M610
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
DUB-M610
Categorie: HUB USB
Descriere
HUB extern D-LINK porturi SD/microSD Dual Card Rea-DUB-M610
| Tip | extern |
|---|---|
| Conectare prin | USB Type-C (compatibil Thunderbolt 3) |
| Tip Porturi USB | USB 3.2 |
| Numar Porturi USB | USB 3.2 x 2 |
| Retea (RJ-45) | nu |
| Alte porturi/ sloturi | HDMI | USB 3.0 Type C | SD | MicroSD |
| Alimentare separata | nu |
| Lungime cablu (m) | 0.1 – 0.19 m |
| Culoare | argintiu |
| Altele | Carcasa din aluminiu |
| Lungime cablu | 0.15 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
D-Link |
| Culoare |
argintiu |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
HUB extern Baseus AcmeJoy USB 3.0 x 3 + USB Type–WKJZ010013
SKU:
WKJZ010013
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030002
SKU:
WKQX030002
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030301
SKU:
WKQX030301
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030401
SKU:
WKQX030401
Evaluat la 0 din 5
HUB extern SPACER USB 3.0 x 4 Port USB Quick Char-SPH-4USB30-1QC
SKU:
SPH-4USB30-1QC
Evaluat la 0 din 5
HUB USB Baseus UltraJoy 4 in 1 input USB output 4 -B0005280B111-01
SKU:
B0005280B111-01
Evaluat la 0 din 5
HUB USB Baseus UltraJoy 4 in 1 input USB Type-C ou-B0005280A813-03
SKU:
B0005280A813-03
Evaluat la 0 din 5






HUB USB





Recenzii
There are no reviews yet