HUB extern GEMBIRD USB 2.0 x 10 conectare prin US-UHB-U2P10P-01
49,77 lei
HUB extern GEMBIRD porturi USB: USB 2.0 x 10 conectare prin USB cablu 0.8 m negru UHB-U2P10P-01 – 8716309124638
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
UHB-U2P10P-01
Categorie: HUB USB
Descriere
HUB extern GEMBIRD USB 2.0 x 10 conectare prin US-UHB-U2P10P-01
| Tip | extern |
|---|---|
| Conectare prin | USB 2.0 |
| Tip Porturi USB | USB 2.0 |
| Numar Porturi USB | USB 2.0 x 10 |
| Retea (RJ-45) | nu |
| Alte porturi/ sloturi | nu |
| Alimentare separata | nu |
| Lungime cablu (m) | 0.7 – 0.9 m |
| Culoare | negru |
| Lungime cablu | 0.8 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Gembird |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030001
SKU:
WKQX030001
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030002
SKU:
WKQX030002
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030101
SKU:
WKQX030101
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030402
SKU:
WKQX030402
Evaluat la 0 din 5
HUB extern D-LINK porturi 2xSuperSpeed USB 3.0 1xU-DUB-2327
SKU:
DUB-2327
Evaluat la 0 din 5
HUB extern SPACER USB 3.0 x 4 conectare prin USB -SPH-4USB30-01
SKU:
SPH-4USB30-01
Evaluat la 0 din 5
HUB USB Baseus UltraJoy 4 in 1 input USB output 4 -B0005280B111-01
SKU:
B0005280B111-01
Evaluat la 0 din 5
HUB USB Baseus UltraJoy 4 in 1 input USB Type-C ou-B0005280A813-03
SKU:
B0005280A813-03
Evaluat la 0 din 5






HUB USB




Recenzii
There are no reviews yet