HUB extern GEMBIRD USB 3.1 x 4 conectare prin USB-UHB-U3P4P-01
63,92 lei
HUB extern GEMBIRD porturi USB: USB 3.1 x 4 conectare prin USB cu on/off cablu 024 m negru UHB-U3P4P-01 – 8716309124591
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
UHB-U3P4P-01
Categorie: HUB USB
Descriere
HUB extern GEMBIRD USB 3.1 x 4 conectare prin USB-UHB-U3P4P-01
| Tip | extern |
|---|---|
| Conectare prin | USB 2.0 |
| Tip Porturi USB | USB 3.2 |
| Numar Porturi USB | USB 3.2 x 4 |
| Retea (RJ-45) | nu |
| Alte porturi/ sloturi | nu |
| Alimentare separata | nu |
| Lungime cablu (m) | 0.2 – 0.29 m |
| Culoare | negru |
| Lungime cablu | 0.24 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Gembird |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
HUB extern Baseus Airjoy USB 3.0 x 1 + USB 2.0 x -CAHUB-G01
SKU:
CAHUB-G01
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030001
SKU:
WKQX030001
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030002
SKU:
WKQX030002
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030401
SKU:
WKQX030401
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Square USB 3.0 x 1 + USB 2.0 x -CAHUB-AY01
SKU:
CAHUB-AY01
Evaluat la 0 din 5
HUB extern SPACER USB 3.0 x 4 Port USB Quick Char-SPH-4USB30-1QC
SKU:
SPH-4USB30-1QC
Evaluat la 0 din 5
HUB extern SPACER USB 3.0 X 1 USB 2.0 x 3 conectar-SPHB-USB-4U-01
SKU:
SPHB-USB-4U-01
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet