HUB extern LOGILINK USB 3.0 x 3 conectare prin US-UA0283
89,83 lei
HUB extern LOGILINK porturi USB: USB 3.0 x 3 conectare prin USB 3.2 Type C cablu 0.1 m retea 10/100/1000 Mbps (Gigabit) negru UA0283
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
UA0283
Categorie: HUB USB
Descriere
HUB extern LOGILINK USB 3.0 x 3 conectare prin US-UA0283
| Tip | extern |
|---|---|
| Conectare prin | USB Type-C (compatibil Thunderbolt 3) |
| Tip Porturi USB | USB 3.2 |
| Numar Porturi USB | USB 3.2 x 3 |
| Retea (RJ-45) | da |
| Alte porturi/ sloturi | nu |
| Alimentare separata | nu |
| Lungime cablu (m) | 0.1 – 0.19 m |
| Culoare | negru |
| Altele | 10/100/1000 Mbps (Gigabit) |
| Lungime cablu | 0.1 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Logilink |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
HUB extern A4TECH porturi USB-A: USB 3.0 x 4 conec-HUB-30-BK
SKU:
HUB-30-BK
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus AcmeJoy USB 3.0 x 3 + USB Type–WKJZ010013
SKU:
WKJZ010013
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030101
SKU:
WKQX030101
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030201
SKU:
WKQX030201
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030401
SKU:
WKQX030401
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Metal Gleam conectare PC USB Typ-WKWG070013
SKU:
WKWG070013
Evaluat la 0 din 5
HUB extern SPACER USB 3.0 X 1 USB 2.0 x 3 conectar-SPHB-USB-4U-02
SKU:
SPHB-USB-4U-02
Evaluat la 0 din 5
HUB USB Baseus UltraJoy 4 in 1 input USB output 4 -B0005280B111-01
SKU:
B0005280B111-01
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet