HUB extern LOGILINK USB 3.0 x 3 USB 3.1 Type C co-UA0311
97,46 lei
HUB extern LOGILINK porturi USB: USB 3.0 x 3 USB 3.1 Type C conectare prin USB 3.2 Type C cablu 0.1 m negru UA0311
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
UA0311
Categorie: HUB USB
Descriere
HUB extern LOGILINK USB 3.0 x 3 USB 3.1 Type C co-UA0311
| Tip | extern |
|---|---|
| Conectare prin | USB Type-C (compatibil Thunderbolt 3) |
| Tip Porturi USB | USB 3.2 | USB Type-C |
| Numar Porturi USB | USB 3.2 x 3 | USB Type-C x 1 |
| Retea (RJ-45) | nu |
| Alte porturi/ sloturi | nu |
| Alimentare separata | nu |
| Lungime cablu (m) | 0.1 – 0.19 m |
| Culoare | negru |
| Altele | USB 3.2 Gen1x1 standard (Thunderbolt 3 compatible) |
| Lungime cablu | 0.1 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Logilink |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
HUB extern Baseus AcmeJoy USB 3.0 x 3 + USB Type–WKJZ010013
SKU:
WKJZ010013
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030001
SKU:
WKQX030001
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030201
SKU:
WKQX030201
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030402
SKU:
WKQX030402
Evaluat la 0 din 5
HUB extern D-LINK porturi 2xSuperSpeed USB 3.0 1xU-DUB-2327
SKU:
DUB-2327
Evaluat la 0 din 5
HUB USB Baseus UltraJoy 4 in 1 input USB 3.0 outpu-B0005280B811-03
SKU:
B0005280B811-03
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet