HUB extern SPACER USB 3.0 X 1 USB 2.0 x 3 conectar-SPHB-USB-4U-02
27,70 lei
HUB extern SPACER porturi USB:USB 3.0 X 1 USB 2.0 x 3 conectare prin USB 3.0 cablu 1mPlastic ABS Negru SPHB-USB-4U-02
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
SPHB-USB-4U-02
Categorie: HUB USB
Descriere
HUB extern SPACER USB 3.0 X 1 USB 2.0 x 3 conectar-SPHB-USB-4U-02
| Tip | extern |
|---|---|
| Conectare prin | USB 3.2 |
| Tip Porturi USB | USB 3.2 | USB 2.0 |
| Numar Porturi USB | USB 3.2 x 1 | USB 2.0 x 3 |
| Retea (RJ-45) | nu |
| Alte porturi/ sloturi | nu |
| Alimentare separata | nu |
| Lungime cablu (m) | 1 – 1.9 m |
| Culoare | negru |
| Material | ABS |
| Dimensiuni | Φ 70 x 20 mm |
| Lungime cablu | 1 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
SPACER |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
HUB extern A4TECH porturi USB-A: USB 2.0 x 4 conec-HUB-20-BK
SKU:
HUB-20-BK
Evaluat la 0 din 5
HUB extern A4TECH porturi USB-A: USB 3.0 x 4 conec-HUB-30-BK
SKU:
HUB-30-BK
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030002
SKU:
WKQX030002
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030101
SKU:
WKQX030101
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030201
SKU:
WKQX030201
Evaluat la 0 din 5
HUB extern SPACER USB 3.0 X 1 USB 2.0 x 3 conectar-SPHB-TYPEC-4U-01
SKU:
SPHB-TYPEC-4U-01
Evaluat la 0 din 5
HUB extern SPACER USB 3.0 X 1 USB 2.0 x 3 conectar-SPHB-USB-4U-01
SKU:
SPHB-USB-4U-01
Evaluat la 0 din 5
HUB USB Baseus UltraJoy 4 in 1 input USB output 4 -B0005280B111-01
SKU:
B0005280B111-01
Evaluat la 0 din 5






HUB USB




Recenzii
There are no reviews yet