HUB extern SPACER USB 3.0 x 4 conectare prin USB -SPH-332
30,83 lei
HUB extern SPACER porturi USB: USB 3.0 x 4 conectare prin USB 3.0 cablu 1m lungime negru SPH-332 45504832
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
SPH-332
Categorie: HUB USB
Descriere
HUB extern SPACER USB 3.0 x 4 conectare prin USB -SPH-332
| Tip | extern |
|---|---|
| Conectare prin | USB 3.2 |
| Tip Porturi USB | USB 3.2 |
| Numar Porturi USB | USB 3.2 x 4 |
| Retea (RJ-45) | nu |
| Alte porturi/ sloturi | nu |
| Alimentare separata | nu |
| Lungime cablu (m) | 1 – 1.9 m |
| Culoare | negru |
| Rata transfer date | pana la 5Gbps |
| Lungime cablu | 1 m |
| Dimensiuni | 7.1 x 4 x 1.2 cm |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
SPACER |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
HUB extern Baseus AcmeJoy USB 3.0 x 3 + USB Type–WKJZ010013
SKU:
WKJZ010013
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030101
SKU:
WKQX030101
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Square USB 3.0 x 1 + USB 2.0 x -CAHUB-AY01
SKU:
CAHUB-AY01
Evaluat la 0 din 5
HUB extern SPACER USB 3.0 x 4 Port USB Quick Char-SPH-4USB30-1QC
SKU:
SPH-4USB30-1QC
Evaluat la 0 din 5
HUB extern SPACER USB 3.0 X 1 USB 2.0 x 3 conectar-SPHB-TYPEC-4U-01
SKU:
SPHB-TYPEC-4U-01
Evaluat la 0 din 5
HUB USB Baseus UltraJoy 4 in 1 input USB output 4 -B0005280B111-01
SKU:
B0005280B111-01
Evaluat la 0 din 5
HUB USB Baseus UltraJoy 4 in 1 input USB Type-C ou-B0005280A813-03
SKU:
B0005280A813-03
Evaluat la 0 din 5






HUB USB





Recenzii
There are no reviews yet