HUB extern Ugreen CR113 USB 3.0 x 4 conectare pri-20290
43,53 lei
HUB extern Ugreen CR113 porturi USB: USB 3.0 x 4 conectare prin USB 3.0 lungime 0.5 m negru 20290 – 6957303822904
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
20290
Categorie: HUB USB
Descriere
HUB extern Ugreen CR113 USB 3.0 x 4 conectare pri-20290
| Tip | extern |
|---|---|
| Conectare prin | USB 3.2 |
| Tip Porturi USB | USB 3.2 |
| Numar Porturi USB | USB 3.2 x 4 |
| Retea (RJ-45) | nu |
| Alte porturi/ sloturi | nu |
| Alimentare separata | nu |
| Lungime cablu (m) | 0.3 – 0.6 m |
| Culoare | negru |
| Lungime cablu | 0.5 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
UGreen |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
HUB extern A4TECH porturi USB-A: USB 2.0 x 4 conec-HUB-20-BK
SKU:
HUB-20-BK
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus AcmeJoy USB 3.0 x 3 + USB Type–WKJZ010013
SKU:
WKJZ010013
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Round Box USB 3.0 x 1 + USB 2.0-CAHUB-U01
SKU:
CAHUB-U01
Evaluat la 0 din 5
HUB extern D-LINK porturi 2xSuperSpeed USB 3.0 1xU-DUB-2327
SKU:
DUB-2327
Evaluat la 0 din 5
HUB extern SPACER USB 3.0 x 4 conectare prin USB -SPH-4USB30-01
SKU:
SPH-4USB30-01
Evaluat la 0 din 5
HUB extern SPACER USB 3.0 X 1 USB 2.0 x 3 conectar-SPHB-USB-4U-02
SKU:
SPHB-USB-4U-02
Evaluat la 0 din 5
HUB USB Baseus UltraJoy 4 in 1 input USB 3.0 outpu-B0005280B811-03
SKU:
B0005280B811-03
Evaluat la 0 din 5






HUB USB




Recenzii
There are no reviews yet