HUB extern VERBATIM Gigabit LAN x 1 USB 3.0 x 2 HD-49141
141,84 lei
HUB extern VERBATIM Gigabit LAN x 1 USB 3.0 x 2 HDMI x 1 (4K) USB Type C x 1 conectare USB Type C cablu 15 cm max. 3A brushed metal 49141
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
49141
Categorie: HUB USB
Descriere
HUB extern VERBATIM Gigabit LAN x 1 USB 3.0 x 2 HD-49141
| Tip | extern |
|---|---|
| Conectare prin | USB Type-C |
| Tip Porturi USB | USB 3.2 | USB Type-C |
| Numar Porturi USB | USB 3.2 x 2 | USB Type-C x 1 |
| Retea (RJ-45) | da |
| Alte porturi/ sloturi | HDMI 4K 30 Hz |
| Alimentare separata | nu |
| Lungime cablu (m) | 0.1 – 0.19 m |
| Culoare | argintiu cu negru |
| Altele | 10/100/1000 Mbps (Gigabit) |
| Lungime cablu | 0.15 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Verbatim |
| Culoare |
argintiu cu negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
HUB extern A4TECH porturi USB-A: USB 2.0 x 4 conec-HUB-20-BK
SKU:
HUB-20-BK
Evaluat la 0 din 5
HUB extern A4TECH porturi USB-A: USB 3.0 x 4 conec-HUB-30-BK
SKU:
HUB-30-BK
Evaluat la 0 din 5
HUB extern A4TECH porturi USB-A: USB 3.0 x 4 conec-HUB-30C-BK
SKU:
HUB-30C-BK
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Lite USB 3.0 x 4 conectare prin-WKQX030402
SKU:
WKQX030402
Evaluat la 0 din 5
HUB extern Baseus Metal Gleam conectare PC USB Typ-WKWG070013
SKU:
WKWG070013
Evaluat la 0 din 5
HUB extern D-LINK porturi 2xSuperSpeed USB 3.0 1xU-DUB-2327
SKU:
DUB-2327
Evaluat la 0 din 5
HUB USB Baseus UltraJoy 4 in 1 input USB 3.0 outpu-B0005280B811-03
SKU:
B0005280B811-03
Evaluat la 0 din 5






HUB USB




Recenzii
There are no reviews yet