Incarcator de retea Mi 20W Fast Charger suport PD – BHR4927GL
58,99 lei
Incarcator de retea Mi 20W Fast Charger suport PD port Type-C Alb -BHR4927GL
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
BHR4927GL
Categorie: Alimentatoare smartphone
Descriere
Incarcator de retea Mi 20W Fast Charger suport PD – BHR4927GL
| Tip produs | incarcator retea |
|---|---|
| Port alimentare | priza 220V |
| Interfata iesire | USB (all types) |
| Functie Fast Charging | da |
| Numar porturi iesire | 1 |
| Porturi iesire | USB Type-C x 1 |
| Culoare | alb |
| Alte porturi | nu e cazul |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Xiaomi |
| Tip produs |
incarcator retea |
| Culoare |
alb |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
ALIMENTATOR auto GEMBIRD 1 x USB-C PD 18W 1 x USB– TA-U2QC3-CAR-02
SKU:
TA-U2QC3-CAR-02
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Power Delivery 2 x USB Ty- SPAR-TYPECQ-02
SKU:
SPAR-TYPECQ-02
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR wireless SPACER Quick Charge 15W Qi co- SPAR-WCHGQ-02
SKU:
SPAR-WCHGQ-02
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 312 25W PowerIQ 1 x USB Typ- A2642G11
SKU:
A2642G11
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 323 33W PowerIQ 1 x USB Typ- A2331G11
SKU:
A2331G11
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 323 33W PowerIQ 1 x USB Typ- A2331G21
SKU:
A2331G21
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet