INCARCATOR RETEA Baseus Cube Quick Charge 30W 1 x – P10111404213-00
50,33 lei
INCARCATOR RETEA Baseus Cube Quick Charge 30W 1 x USB Type-C Output 5V/3A 1 x USB alb -P10111404213-00
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
P10111404213-00
Categorie: Alimentatoare smartphone
Descriere
INCARCATOR RETEA Baseus Cube Quick Charge 30W 1 x – P10111404213-00
| Tip produs | incarcator retea |
|---|---|
| Port alimentare | priza 220V |
| Interfata iesire | USB (all types) |
| Functie Fast Charging | da |
| Numar porturi iesire | 2 |
| Porturi iesire | USB Type-C x 1 | USB x 1 |
| Culoare | alb |
| Alte porturi | nu e cazul |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Baseus |
| Tip produs |
incarcator retea |
| Culoare |
alb |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
ALIMENTATOR auto GEMBIRD 1 x USB-C PD 18W 1 x USB– TA-U2QC3-CAR-02
SKU:
TA-U2QC3-CAR-02
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR auto SPACER Fast Charge 12W 5V/2.4A ma- SPCC-DUO-03
SKU:
SPCC-DUO-03
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR auto SPACER Quick Charge 17W 3.1A max – SPCC-DUOQ-01
SKU:
SPCC-DUOQ-01
Evaluat la 0 din 5
Alimentator retea Anker Prime 250W PowerIQ 4.0 4 x- A2345341
SKU:
A2345341
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER GaN 2 x USB Type-C PD (ma- SPAR-TRIOQ-04
SKU:
SPAR-TRIOQ-04
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Power Delivery 2 x USB Ty- SPAR-TYPECQ-02
SKU:
SPAR-TYPECQ-02
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Quick Charge 20W USB Type- SPAR-TYPECQ-01
SKU:
SPAR-TYPECQ-01
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR wireless SPACER Quick Charge 15W Qi co- SPAR-WCHGQ-02
SKU:
SPAR-WCHGQ-02
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet