INCARCATOR RETEA Baseus Digital GaN Intelligent Qu- P10163901113-00
447,85 lei
INCARCATOR RETEA Baseus Digital GaN Intelligent Quick Charge 240W 1 x AC 3 x USB Type-C Output 5V/3A 1 x USB lungime cablu 1m negru -P10163901113-00
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
P10163901113-00
Categorie: Alimentatoare smartphone
Descriere
INCARCATOR RETEA Baseus Digital GaN Intelligent Qu- P10163901113-00
| Tip produs | incarcator retea |
|---|---|
| Port alimentare | priza 220V |
| Interfata iesire | USB (all types) |
| Functie Fast Charging | da |
| Numar porturi iesire | 4 |
| Porturi iesire | USB Type-C x 3 | USB x 1 |
| Culoare | negru |
| Alte porturi | AC x 1 |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Baseus |
| Tip produs |
incarcator retea |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
ALIMENTATOR auto SPACER 33W total max 2 x USB (1 x- SP-QC-30
SKU:
SP-QC-30
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR auto SPACER Fast Charge 17W 5V/3.1A ma- SPCC-DUO-02
SKU:
SPCC-DUO-02
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR auto SPACER Quick Charge 17W 3.1A max – SPCC-DUOQ-01
SKU:
SPCC-DUOQ-01
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Power Delivery GaN 2 x US- SPAR-TYPECQ-03
SKU:
SPAR-TYPECQ-03
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Quick Charge 18W USB Type- SPAR-DUOQ-01
SKU:
SPAR-DUOQ-01
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Quick Charge 20W USB Type- SPAR-TYPECQ-01
SKU:
SPAR-TYPECQ-01
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 312 20W PowerIQ 1 x USB Typ- A2348G21
SKU:
A2348G21
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 313 45W PowerIQ 1 x USB Typ- A2643G11
SKU:
A2643G11
Evaluat la 0 din 5






HUB USB







Recenzii
There are no reviews yet