INCARCATOR RETEA Baseus GaN3 Pro Powerstrip Quick – PSLR000301
200,36 lei
INCARCATOR RETEA Baseus GaN3 Pro Powerstrip Quick Charge 65W 2 x AC 1 x USB Type-C Output 5V/3A 1 x USB lungime cablu 1.5m negru -PSLR000301
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
PSLR000301
Categorie: Alimentatoare smartphone
Descriere
INCARCATOR RETEA Baseus GaN3 Pro Powerstrip Quick – PSLR000301
| Tip produs | incarcator retea |
|---|---|
| Port alimentare | priza 220V |
| Interfata iesire | USB (all types) |
| Functie Fast Charging | da |
| Numar porturi iesire | 2 |
| Porturi iesire | USB Type-C x 1 | USB x 1 |
| Culoare | negru |
| Alte porturi | AC x 2 |
| Altele | lungime cablu 1.5 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Baseus |
| Tip produs |
incarcator retea |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
ALIMENTATOR auto SPACER Fast Charge 17W 5V/3.1A ma- SPCC-DUO-02
SKU:
SPCC-DUO-02
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR auto SPACER QC si PD 38W total max USB- SPCC-DUOQ-04
SKU:
SPCC-DUOQ-04
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Quick Charge 20W USB Type- SPAR-TYPECQ-01
SKU:
SPAR-TYPECQ-01
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Quick Charge 35W USB Type- SPAR-DUOQ-02
SKU:
SPAR-DUOQ-02
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 323 33W PowerIQ 1 x USB Typ- A2331G11
SKU:
A2331G11
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 323 33W PowerIQ 1 x USB Typ- A2331G21
SKU:
A2331G21
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 325 53W PowerIQ 1 x USB Typ- A2735G11
SKU:
A2735G11
Evaluat la 0 din 5






HUB USB






Recenzii
There are no reviews yet