INCARCATOR retea Baseus GaN5 Pro Quick Charge 30W – P10110902523-00
53,78 lei
INCARCATOR retea Baseus GaN5 Pro Quick Charge 30W 1 x USB Type-C include cablu USB Type-C la USB Type-C 100W 1m mov -P10110902523-00
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
P10110902523-00
Categorie: Alimentatoare smartphone
Descriere
INCARCATOR retea Baseus GaN5 Pro Quick Charge 30W – P10110902523-00
| Tip produs | incarcator retea |
|---|---|
| Port alimentare | priza 220V |
| Interfata iesire | USB (all types) |
| Functie Fast Charging | da |
| Numar porturi iesire | 1 |
| Porturi iesire | USB Type-C x 1 |
| Culoare | mov |
| Alte porturi | nu e cazul |
| Altele | cablu USB Type-C la USB Type-C inclus | lungime cablu 1m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Baseus |
| Tip produs |
incarcator retea |
| Culoare |
mov |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
ALIMENTATOR auto SPACER QC si PD 38W total max USB- SPCC-DUOQ-04
SKU:
SPCC-DUOQ-04
Evaluat la 0 din 5
Alimentator retea Anker Prime 250W PowerIQ 4.0 4 x- A2345341
SKU:
A2345341
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER GaN 2 x USB Type-C PD (ma- SPAR-TRIOQ-04
SKU:
SPAR-TRIOQ-04
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Quick Charge 37W 1 x USB – SPAR-CINQUEQ-01
SKU:
SPAR-CINQUEQ-01
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 323 33W PowerIQ 1 x USB Typ- A2331G11
SKU:
A2331G11
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet