INCARCATOR retea Ugreen CD122 Quick Charge 18W 1 x- 10133
29,98 lei
INCARCATOR retea Ugreen CD122 Quick Charge 18W 1 x USB 5V/3A alb -10133
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
10133
Categorie: Alimentatoare smartphone
Descriere
INCARCATOR retea Ugreen CD122 Quick Charge 18W 1 x- 10133
| Tip produs | incarcator retea |
|---|---|
| Port alimentare | priza 220V |
| Interfata iesire | USB (all types) |
| Functie Fast Charging | da |
| Numar porturi iesire | 1 |
| Porturi iesire | USB Quick Charge x 1 |
| Culoare | alb |
| Alte porturi | nu e cazul |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
UGreen |
| Tip produs |
incarcator retea |
| Culoare |
alb |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
ALIMENTATOR auto SPACER 33W total max 2 x USB (1 x- SP-QC-30
SKU:
SP-QC-30
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR auto SPACER Quick Charge 17W 3.1A max – SPCC-DUOQ-01
SKU:
SPCC-DUOQ-01
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Power Delivery GaN 2 x US- SPAR-TYPECQ-03
SKU:
SPAR-TYPECQ-03
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 312 20W PowerIQ 1 x USB Typ- A2348G21
SKU:
A2348G21
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 312 25W PowerIQ 1 x USB Typ- A2642G11
SKU:
A2642G11
Evaluat la 0 din 5






HUB USB




Recenzii
There are no reviews yet