INCARCATOR RETEA UGREEN CD333 300W GaN Nexode Desk- 90903B
476,37 lei
INCARCATOR RETEA UGREEN CD333 300W GaN Nexode Desktop Charger PD3.1 4 x USB Type-C 1 x USB lungime cablu 2m gri -90903B
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
90903B
Categorie: Alimentatoare smartphone
Descriere
INCARCATOR RETEA UGREEN CD333 300W GaN Nexode Desk- 90903B
| Tip produs | incarcator retea |
|---|---|
| Port alimentare | priza 220V |
| Interfata iesire | USB (all types) |
| Functie Fast Charging | da |
| Numar porturi iesire | 5 |
| Porturi iesire | USB Type-C X 4 | USB x 1 |
| Culoare | gri |
| Alte porturi | nu e cazul |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
UGreen |
| Tip produs |
incarcator retea |
| Culoare |
gri |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
ALIMENTATOR auto GEMBIRD 1 x USB-C PD 18W 1 x USB– TA-U2QC3-CAR-02
SKU:
TA-U2QC3-CAR-02
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR auto SPACER 33W total max 2 x USB (1 x- SP-QC-30
SKU:
SP-QC-30
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR auto SPACER Fast Charge 17W 5V/3.1A ma- SPCC-DUO-02
SKU:
SPCC-DUO-02
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Power Delivery 2 x USB Ty- SPAR-TYPECQ-02
SKU:
SPAR-TYPECQ-02
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Quick Charge 18W USB Type- SPAR-DUOQ-01
SKU:
SPAR-DUOQ-01
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 323 33W PowerIQ 1 x USB Typ- A2331G11
SKU:
A2331G11
Evaluat la 0 din 5






HUB USB






Recenzii
There are no reviews yet