INCARCATOR wireless Ugreen Qi 15W W709 compatibili- 45775
155,02 lei
INCARCATOR wireless Ugreen Qi 15W W709 compatibilitate IPhone + AirPods prindere magnetica cablu Type-C la Type-C 1m inclus gri -45775
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
45775
Categorie: Alimentatoare smartphone
Descriere
INCARCATOR wireless Ugreen Qi 15W W709 compatibili- 45775
| Tip produs | incarcator wireless |
|---|---|
| Port alimentare | priza 220V |
| Interfata iesire | wireless |
| Functie Fast Charging | da |
| Numar porturi iesire | 1 |
| Porturi iesire | wireless x 1 |
| Culoare | gri |
| Alte porturi | nu e cazul |
| Altele | cablu USB Type-C la USB Type-C inclus |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
UGreen |
| Tip produs |
incarcator wireless |
| Culoare |
gri |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
ALIMENTATOR retea SPACER GaN 2 x USB Type-C PD (ma- SPAR-TRIOQ-04
SKU:
SPAR-TRIOQ-04
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Power Delivery 2 x USB Ty- SPAR-TYPECQ-02
SKU:
SPAR-TYPECQ-02
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Quick Charge 20W USB Type- SPAR-TYPECQ-01
SKU:
SPAR-TYPECQ-01
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Quick Charge 3.0 18W 1 x – SPAR-USBQ-01
SKU:
SPAR-USBQ-01
Evaluat la 0 din 5
ALIMENTATOR retea SPACER Quick Charge 35W USB Type- SPAR-DUOQ-02
SKU:
SPAR-DUOQ-02
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 323 33W PowerIQ 1 x USB Typ- A2331G11
SKU:
A2331G11
Evaluat la 0 din 5
INCARCATOR retea Anker 323 33W PowerIQ 1 x USB Typ- A2331G21
SKU:
A2331G21
Evaluat la 0 din 5






HUB USB



Recenzii
There are no reviews yet