Inner Temple Cord for Less Scratch Noise Frequency- RP-HS35ME-K
87,06 lei
Inner Temple Cord for Less Scratch Noise Frequency Range 10Hz -25kHz Built-In Microphone -RP-HS35ME-K
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
RP-HS35ME-K
Categorie: Casti
Descriere
Inner Temple Cord for Less Scratch Noise Frequency- RP-HS35ME-K
| Tehnologie | cu fir |
|---|---|
| Tip | butoni – TWS |
| Utilizare | smartphone |
| Microfon | pe fir |
| Conectare | Jack 3.5 mm |
| Casca iluminata | nu |
| Control volum | pe fir |
| Reglabile | nu e cazul |
| Dimensiune cablu (m) | 1 – 1.25 m |
| Timp incarcare | nu e cazul |
| Timp ascultare | nu e cazul |
| Culoare | negru |
| Dimensiune cablu | 1.2 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Utilizare |
smartphone |
| Microfon |
pe fir |
| Conectare |
Jack 3.5 mm |
| Control volum |
pe fir |
| Culoare |
negru |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
CASTI Corsair – gaming VIRTUOSO PRO HEADSET WHITE- CA-9011371-EU
SKU:
CA-9011371-EU
Evaluat la 0 din 5
CASTI Corsair Void RGB Elite cu fir gaming utiliza- CA-9011203-EU
SKU:
CA-9011203-EU
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet