JABRA EVOLVE 20 MS Mono USB Headband Noise cancell- 4993-823-109
197,03 lei
JABRA EVOLVE 20 MS Mono USB Headband Noise cancelling USB connector with mute-button and volume control on the cord -4993-823-109
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
4993-823-109
Categorie: Casti
Descriere
JABRA EVOLVE 20 MS Mono USB Headband Noise cancell- 4993-823-109
| Tehnologie | cu fir |
|---|---|
| Tip | monocasca |
| Utilizare | multimedia (PC and more) | call center |
| Microfon | pe brat |
| Conectare | USB sunet |
| Casca iluminata | nu |
| Control volum | pe casca |
| Reglabile | da |
| Dimensiune cablu (m) | 1 – 1.25 m |
| Timp incarcare | nu e cazul |
| Timp ascultare | nu e cazul |
| Culoare | negru |
| Dimensiune cablu | 1.2 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Utilizare |
multimedia (PC and more) | call center |
| Microfon |
pe brat |
| Conectare |
USB sunet |
| Control volum |
pe casca |
| Culoare |
negru |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
CASTI Corsair Virtuoso wirelesscu firgamingutiliza- CA-9011186-EU
SKU:
CA-9011186-EU
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet