JABRA Evolve2 30 SE USB-C MS Stereo Headset soft p- 23189-999-879
494,63 lei
JABRA Evolve2 30 SE USB-C MS Stereo Headset soft pouch -23189-999-879
Stoc epuizat
🔄 Stocul se poate actualiza. Revino mai târziu.
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
23189-999-879
Categorie: Casti
Descriere
JABRA Evolve2 30 SE USB-C MS Stereo Headset soft p- 23189-999-879
| Tehnologie | cu fir |
|---|---|
| Tip | monocasca |
| Utilizare | multimedia (PC and more) | smartphone |
| Microfon | pe brat |
| Conectare | Jack 3.5 mm |
| Casca iluminata | nu |
| Control volum | pe casca |
| Reglabile | da |
| Dimensiune cablu (m) | 1.3 – 1.5 m |
| Timp incarcare | nu e cazul |
| Timp ascultare | nu e cazul |
| Culoare | negru |
| Dimensiune cablu | 1.5 m |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Utilizare |
multimedia (PC and more) | smartphone |
| Microfon |
pe brat |
| Conectare |
Jack 3.5 mm |
| Control volum |
pe casca |
| Culoare |
negru |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.






HUB USB

Recenzii
There are no reviews yet