KEYBOARD WRL 225/BLACK- 805T1AA
120,08 lei
KEYBOARD WRL 225/BLACK-805T1AA
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
805T1AA
Categorie: Tastaturi
Descriere
KEYBOARD WRL 225/BLACK- 805T1AA
| Tehnologie | wireless |
|---|---|
| Tip | standard |
| Format tastatura | standard (104-108 taste) |
| Interfata tastatura | Wireless (2.4 GHz) |
| Taste numerice (keypad) | da |
| Tastatura iluminata | nu |
| Kit | nu |
| Interfata mouse | nu e cazul |
| Butoane/rotite mouse | nu e cazul |
| Culoare | negru |
| Numar taste | 104 |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
HP |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
Kit TASTATURA si Mouse A4TECH Fstyler FM10+FK10 wi- F1010-W
SKU:
F1010-W
Evaluat la 0 din 5
Kit TASTATURA si Mouse A4TECH KR-85+OP-620D cu fir- KR-8520D-USB
SKU:
KR-8520D-USB
Evaluat la 0 din 5
KIT wireless SPACER tastatura wireless + mouse wir- SPDS-1100
SKU:
SPDS-1100
Evaluat la 0 din 5
TASTATURA A4TECH Fstyler USB cu fir 104 taste form- FK10 Grey
SKU:
FK10 Grey
Evaluat la 0 din 5
TASTATURA A4TECH Fstyler USB cu fir 104 taste form- FK10 Orange
SKU:
FK10 Orange
Evaluat la 0 din 5
TASTATURA A4TECH KB720 cu fir 104 taste format sta- KB-720-USB
SKU:
KB-720-USB
Evaluat la 0 din 5
TASTATURA A4TECH KR750 cu fir 105 taste format sta- KR-750-USB
SKU:
KR-750-USB
Evaluat la 0 din 5
TASTATURA SPACER USB multimedia 104 taste + 11 tas- SPKB-169
SKU:
SPKB-169
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet