KIT wired SPACER USB tastatura SPKB-S62 + mouse op- SPDS-S6201
38,07 lei
KIT wired SPACER USB tastatura SPKB-S62 + mouse optic SPMO-F01 black -SPDS-S6201
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
SPDS-S6201
Categorie: Tastaturi
Descriere
KIT wired SPACER USB tastatura SPKB-S62 + mouse op- SPDS-S6201
| Tehnologie | cu fir |
|---|---|
| Tip | standard |
| Format tastatura | standard (104-108 taste) |
| Interfata tastatura | USB |
| Taste numerice (keypad) | da |
| Tastatura iluminata | nu |
| Kit | da |
| Interfata mouse | USB |
| Butoane/rotite mouse | 3/1 |
| Culoare | negru |
| Numar taste | 104 |
| Rezolutie mouse | 1.000 DPI |
| Dimensiuni tastatura | 440 x 162 x 17.5 mm |
| Dimensiuni mouse | 115 x 66 x 37 mm |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
SPACER |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
AS TASTATURA KW100 WIRELESS OAT MILK – 90XB0880-BKB040
SKU:
90XB0880-BKB040
Evaluat la 0 din 5
KIT gaming SPACER USB tastatura RGB rainbow + mous- SP-GK-01
SKU:
SP-GK-01
Evaluat la 0 din 5
Kit TASTATURA si Mouse A4TECH KR-85+OP-620D cu fir- KR-8520D-USB
SKU:
KR-8520D-USB
Evaluat la 0 din 5
TASTATURA A4TECH Fstyler USB cu fir 104 taste form- FK10 Grey
SKU:
FK10 Grey
Evaluat la 0 din 5
TASTATURA A4TECH KB720 cu fir 104 taste format sta- KB-720-USB
SKU:
KB-720-USB
Evaluat la 0 din 5
TASTATURA SPACER USB multimedia 104 taste + 11 tas- SPKB-169
SKU:
SPKB-169
Evaluat la 0 din 5






HUB USB









Recenzii
There are no reviews yet