KIT wireless LOGITECH tastatura wireless multimedi- 920-004508
154,70 lei
KIT wireless LOGITECH tastatura wireless multimedia + mouse wireless 3 butoane black MK270 45501442 -920-004508
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
920-004508
Categorie: Tastaturi
Descriere
KIT wireless LOGITECH tastatura wireless multimedi- 920-004508
| Tehnologie | wireless |
|---|---|
| Tip | multimedia |
| Format tastatura | standard (104-108 taste) |
| Interfata tastatura | Wireless (2.4 GHz) |
| Taste numerice (keypad) | da |
| Tastatura iluminata | nu |
| Kit | da |
| Interfata mouse | Wireless (2.4 GHz) |
| Butoane/rotite mouse | 3/1 |
| Culoare | negru |
| Numar taste | 104 |
| Taste programabile/Hotkeys | 8 |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Logitech |
| Culoare |
negru |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
KIT wireless SPACER tastatura wireless + mouse wir- SPDS-1100
SKU:
SPDS-1100
Evaluat la 0 din 5
TASTATURA A4TECH KR750 cu fir 105 taste format sta- KR-750-USB
SKU:
KR-750-USB
Evaluat la 0 din 5
TASTATURA A4TECH KRS85 cu fir 104 taste format sta- KRS-85-USB
SKU:
KRS-85-USB
Evaluat la 0 din 5
TASTATURA MECANICA SPACER USB IMMORTAL switch-uri – SPKB-MK-IMMORTAL
SKU:
SPKB-MK-IMMORTAL
Evaluat la 0 din 5
TASTATURA SPACER USB multimedia 104 taste + 11 tas- SPKB-169
SKU:
SPKB-169
Evaluat la 0 din 5






HUB USB






Recenzii
There are no reviews yet