LOGITECH G203 LIGHTSYNC Gaming Mouse White – 910-005797
172,88 lei
LOGITECH G203 LIGHTSYNC Gaming Mouse White -910-005797
Disponibil
ℹ️ Stocul se actualizeaza automat si poate diferii de cel real!
🚚 Livrare rapidă oriunde în România in 1-3 zile lucratoare!
🚚 Transport gratuit la comenzi mai mari de 400 Ron!
SKU:
910-005797
Categorie: Mouse
Descriere
LOGITECH G203 LIGHTSYNC Gaming Mouse White – 910-005797
| Categorie | gaming |
|---|---|
| Tip | cu fir |
| Tehnologie | optic |
| Interfata mouse | USB |
| Rezolutie | 5000 – 9999 dpi |
| Butoane/rotite | 6/1 |
| Culoare | alb |
| Rezolutie (dpi) | 8000 dpi |
| Dimensiuni | 62.15 x 116.6 x 38.2 mm |
| Greutate | 80g |
Informații suplimentare
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 25 × 15 × 10 cm |
| Brand |
Logitech |
| Culoare |
alb |
| 1 |
1 |
Recenzii (0)
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
Produse similare
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic 720- SP-GM-01
SKU:
SP-GM-01
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB cu fir USB optic 800 dpi – SPMO-080
SKU:
SPMO-080
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi – SPMO-M20
SKU:
SPMO-M20
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer PC sau NB wireless 2.4GHz optic 800/- SPMO-291
SKU:
SPMO-291
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech N 350 PC sau NB cu fir USB optic 1000- N-350-2
SKU:
N-350-2
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1000 dpi b- OP-560NU-1
SKU:
OP-560NU-1
Evaluat la 0 din 5
MOUSE A4tech PC sau NB cu fir USB optic 1200 dpi b- FM10 White
SKU:
FM10 White
Evaluat la 0 din 5
MOUSE Spacer – gaming gaming cu fir USB optic rezo- SPGM-PULSAR-PRO
SKU:
SPGM-PULSAR-PRO
Evaluat la 0 din 5






HUB USB


Recenzii
There are no reviews yet